Kurumsal

Faaliyetlerimizde uzman çalışan kadromuza, müşteri memnuniyeti ve mutluluğuna odaklanıyoruz.

Üç kuşak mermer sektöründe devam eden ve 2013’te Tunç Design markasıyla yola çıktığımız firmamız başarılı işlere imza atmıştır. Modern endüstriyel makinalarımızla mermer, porselen, kuvarsit ve granit taşlarının projelendirme ve butik konsept uygulamalarında kaliteli hizmet vermekteyiz. Kişiye özel tasarım da dahil olmak üzere mermer ile alakalı üretim, işçilik ve montaj yapılmaktadır.

Tunç Design, geniş ürün yelpazesinde, ithal taşlarımızın satışı ve birçok dünya standartlarında üretimimiz ile Türk Cumhuriyeti, Almanya, Macaristan, Irak, İspanya gibi ülkelerin de yer aldığı dış pazarlara ihracat yapmaktadır. Mermer sanatını baktığı her yerde görmek isteyenler için yenilikçi yaklaşıma sahip tecrübeli çalışanlarımızla, teknoloji ve estetiği buluşturarak taşa anlam kazandırarak kullanımınıza sunuyoruz.

Ayrıca mermerlerimizi tasarladığımız tasarımlar ile kişiye özel dekoratif ürünlere dönüştürüyoruz. 2021 yılında inşaat sektörüne adım atmakla beraber hali hazırdaki Kütahya ve Afyon'daki mermer madenlerimizin teknolojik alt yapısını güncelleyerek hedeflediğimiz yolda emin adımlar atmaya devam ediyoruz.